Dr Paweł Kościelniak

stomatolog -specjalista stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej

 

Nazywam się Paweł Kościelniak. Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Łodzi. W zawodzie pracuje ponad 20 lat. Mam specjalizacje z dziedziny stomatologii ogólnej i protetyki stomatologicznej. Uczestniczyłem w wielu kursach krajowych i zagranicznych w zakresie protetyki, implantologii oraz periodontologii. W roku 2007 odbyłem szkolenie w Prywatnej Praktyce w USA oraz na Uniwersytecie Medycznym w Baltimore.

        Często leczę tzw. trudne przypadki, które są dla mnie prawdziwym wyzwaniem i staram się im skutecznie sprostać . Cieszę się bardzo dużym zaufaniem moich pacjentów, a zadowoleni pacjenci byli i są najlepszą reklamą.

        ELIPSA jest gabinetem z rodzinną tradycją, utrzymanym w przyjaznej, domowej atmosferze zapewniającej Pacjentom jak najwyższy komfort w czasie korzystania z naszych usług. W przytulnym pomieszczeniu, odbiegającym swym wystrojem od typowej poczekalni Pacjenci mogą zrelaksować się przed wizytą. Jednocześnie dbamy o bardzo nowoczesne wyposażenie gabinetu, oferując opiekę stomatologiczną z zachowaniem najwyższych standardów europejskich. Nasz gabinet jest miejscem kameralnym, a żaden Pacjent nie jest anonimowy. Każdego pacjenta leczymy tak jakby był członkiem naszej rodziny.

© Copyright by Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny 2019 - 2021

Wszelkie prawa zastrzeżone

Kopiowanie i rozpowszechnianie treści obecnych na tej stronie w jakiejkolwiek formie bez zezwolenia jest zabronione.